Yhdessä olemme steelers

Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Noora Lavonen, puh. 010 274 0170, e-mail. noora.lavonen@steelers-salibandy.fi

Toimisto, puh 050 563 0405, e-mail. toimisto@steelers-salibandy.fi

 

Hallitus 2017-2018

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite Tehtävä
Jari Virtanen 050 3881016 jari.virtanen67@gmail.com hallituksen puheenjohtaja
Arto Hiltunen 040 5072826 hiltunen.hml@gmail.com hallituksen varsinainen jäsen (vpj)
Satu Matinkari 0400 278138 satu.matinkari@gmail.com hallituksen varsinainen jäsen
Mico Pihlajinen 045 3929919 mico.pihlajinen@gmail.com halituksen varsinainen jäsen
Ringa Laurila 040 0515918 ringa.laurila@steelersjsb.fi hallituksen varsinainen jäsen
Annina Junikka 040 4147348 annina.junikka@gmail.com halituksen varsinainen jäsen
Jukka-Pekka Ojanen 040 7793379

jukka-pekka.ojanen@hotmail.com

halituksen varsinainen jäsen
Kai Lindfors 040 7652007 lindfors.kai@gmail.com

halituksen varsinainen jäsen

Viivi Laine

Tony Knuutinen

040 849 3317

050 4042130

viivilaine@hotmail.com

tony.knuutinen@hotmail.fi

hallituksen varajäsen

hallituksen varajäsen

 Työntekijät

Nimi Puhelinnumero Sähköposti Tehtävä
Petri Torni 0503097149 petri.torni@steelers-salibandy.fi urheilutoimenjohtaja
Jonna Jansson 0505630405 toimisto@steelers-salibandy.fi seuratyöntekijä