Yhdessä olemme steelers

Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Noora Lavonen, puh. 010 274 0170, e-mail. noora.lavonen@steelers-salibandy.fi

Toimisto, puh 050 563 0405, e-mail. toimisto@steelers-salibandy.fi

 

Hallitus 2016-17

Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite Tehtävä
Jari Virtanen 050 3881016 jari.virtanen67@gmail.com hallituksen puheenjohtaja
Matti Manninen 044 0350500 mattit.manninen@gmail.com hallituksen varsinainen jäsen
Satu Matinkari 0400 278138 satu.matinkari@gmail.com hallituksen varsinainen jäsen
Mico Pihlajinen 045 3929919 mico.pihlajinen@gmail.com halituksen varsinainen jäsen
Ringa Laurila 040 0515918 ringa.laurila@steelersjsb.fi hallituksen varsinainen jäsen
Petri Autio 040 4560550 petri.autio@autiotalot.fi halituksen varsinainen jäsen
Arto Hiltunen 040 5072826

hiltunen.hml@gmail.com

halituksen varsinainen jäsen
Annina Junikka 040 4147348 annina.junikka@gmail.com halituksen varsinainen jäsen
Viivi Laine 040 849 3317 viivilaine@hotmail.com hallituksen varajäsen

 Työntekijät

Nimi Puhelinnumero Sähköposti Tehtävä
Petri Torni 0505245009 petri.torni@steelers-salibandy.fi urheilutoimenjohtaja
Jonna Jansson 0505630405 toimisto@steelers-salibandy.fi seuratyöntekijä