Yhdessä olemme steelers

Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Noora Lavonen, puh. 040 588 8354, e-mail. noora.lavonen@steelers-salibandy.fi

Toimisto, puh 050 563 0405, e-mail. toimisto@steelers-salibandy.fi

 

Pankkiyhteydet:

Steelers Hämeenlinna ry

FI38 4712 0010 1155 26

Steelers Hämeenlinna ry / Miesten edustus

FI62 4712 0010 1157 73

 

Laskutusosoite:

Steelers Hämeenlinna ry, 2414280-4

Verkkolaskuosoite: 003724142804
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Hallitus 2019-2020

       
Outi Koskela 045 2580805 outi.katariinak@gmail.com hallitusen varsinainen jäsen
Tero Elo 045 1621588 tero.elo@outlook.com hallituksen varsinainen jäsen
Kimmo Joutsi 040 5915056 kimmo.joutsi@layliaistensahko.fi hallituksen varsinainen jäsen
Viivi Laine 040 8493317 viivilaine@hotmail.com hallituksen varajäsen

Kai Lindfors

040 765 2007   hallituksen varsinainen jäsen
Petteri Aho 040 7599850 petteri.aho@luukku.com halltuksen varsinainen jäsen
Mika Walkamo   mika.walkamo@vanajanlinna.fi hallitukksen puheenjohtaja

 

 Työntekijät

Nimi Puhelinnumero Sähköposti Tehtävä
Jonna Jansson 0505630405 toimisto@steelers-salibandy.fi seuratyöntekijä