Yhdessä olemme steelers

Yhteystiedot

Toiminnanjohtaja

Noora Lavonen, puh. 040 588 8354, e-mail. noora.lavonen@steelers-salibandy.fi

Toimisto, puh 050 563 0405, e-mail. toimisto@steelers-salibandy.fi

 

Pankkiyhteydet:

Steelers Hämeenlinna ry

FI38 4712 0010 1155 26

Steelers Hämeenlinna ry / Miesten edustus

FI62 4712 0010 1157 73

 

Laskutusosoite:

Steelers Hämeenlinna ry, 2414280-4

Verkkolaskuosoite: 003724142804
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Hallitus 2020-2021 (hallitus@steelers-salibandy.fi)

       
Tero Elo 045 162 1588 tero.elo@outlook.com hallituksen puheenjohtaja
Vesa Smeds 040 537 2231 smedsvesa@msn.com varsinanen jäsen
(varapuheenjohtaja)
Petteri Aho  040 759 9850 steelers.pojat.08@gmail.com varsinainen jäsen
Sari Kannisto   sari.kannisto@hotmail.com varsinainen jäsen

Outi Koskela

045 258 0805 outi.katariinak@gmail.com varsinainen jäsen

Kai Lindfors

040 765 2007 lindfors.kai@gmail.com varsinainen jäsen
Jarmo Salmela   jarmo.t.salmela@gmail.com varsinainen jäsen
Maija Uutela 040 533 3682 maija83@gmail.com varsinainen jäsen
Mika Uutela 040 030 1169 steelers.pojat.09@gmail.com varsinainen jäsen
Viivi Laine 040 849 3317 viivilaine@hotmail.com varajäsen
Mika Mäkelä 050 555 0885

miksamakela@hotmail.com

varajäsen

 Työntekijät

Nimi Puhelinnumero Sähköposti Tehtävä
Jonna Jansson 0505630405 toimisto@steelers-salibandy.fi seuratyöntekijä