Yhdessä olemme steelers

  

 •  

  Ortofixin Heikki Kaartinen on mielissään tulevasta yhteistyöstä seuran kanssa ja toivoo yhteistyön auttavan mahdollisimman monia seuran jäseniä.

  * Olen mielenkiinnolla seurannut Steelersin otteita niin miesten, naisten kuin junioreidenkin puolella. Viime kaudella varsinkin juniorijoukkueiden otteita oli mukava seurata ja seurassa on tehty hyvää työtä ja on hienoa päästä yhteistyöhön Steelersin kaltaisen ison ja eteenpäin menevän seuran kanssa, itsekin salibandya pelannut Kaartinen tuumii.

   

  Steelersin Nico Jonaeson kävi tutustumassa Ortofixin palveluihin ja oli mielissään kokemastaan palvelusta

  * Vaikuttaa hyvältä palvelulta mitä täältä saa. Mulle ainakin tuntui olevan paljon apua tästä hoidosta ja tuntuu paikat aukeavan hyvin, kun näitä jumeja kropassa tuntuu olevan aika paljon, Nico juttelee.

   

  Jäsen etuna Ortofixissä kaikki hoidot -10% ja yli sadan euron tuotteista 10% alennus

    Takaisin